Kategórie      

Deturner

Úvod Deturner
Parametre  
Zobrazené produkty 1 - 15 z celkových 15
TipDeturner Aplikátor na vosk

Deturner Aplikátor na vosk

Skladom
2,17 € bez DPH 2,60 € s DPH
TipDeturner Aplikátor na pneumatiky

Deturner Aplikátor na pneumatiky

Skladom
2,17 € bez DPH 2,60 € s DPH
TipDeturner Leather Brush

Deturner Leather Brush

Skladom
3,25 € bez DPH 3,90 € s DPH
TipDeturner Finish Quick Detailer 250ml

Deturner Finish Quick Detailer 250ml

Deturner Finish Quick Detailer - Práca s ním je príjemná a ľahká, pretože funguje veľmi dobre a prebytok sa sám odparuje. Vďaka tomu bez problémov zvládne aj náročné laky.

Skladom
3,96 € bez DPH 4,75 € s DPH
TipDeturner Sour Shampoo and Foam 500ml

Deturner Sour Shampoo and Foam 500ml

Deturner Sour Shampoo and Foam - Je efektívny produkt na použitie ako autošampón alebo pena s aktívnou kyselinou, ideálny na starostlivosť o laky chránené ochranami a voskami.

Skladom
5,42 € bez DPH 6,50 € s DPH
TipDeturner Hydro Glass Cleaner 500 ml

Deturner Hydro Glass Cleaner 500 ml

Deturner Hydro Glass Cleaner je vysoko kvalitný a efektívny čistiaci prostriedok na okná a sklené povrchy bez obsahu amoniaku, takže je vhodný a bezpečný aj pre použitie na zatmavovacie alebo iné okenné fólie, resp. polepy na oknách vozidiel.

Skladom
5,67 € bez DPH 6,80 € s DPH
TipDeturner Ready Interior Cleaner 500 ml

Deturner Ready Interior Cleaner 500 ml

Deturner Ready Interior Cleaner je pH neutrálny čistiaci prostriedok na diely interiéru vozidiel s antibateriálnym účinkom vo forme roztoku v spreji na priame použitie. Dokonale vyčistí všetky povrchy napr. čalúnenie sedadiel, plastové výplne dverí, palubnú dosku, stropnicu, koberčeky ako aj kožené povrchy.

Skladom
6,67 € bez DPH 8,- € s DPH
TipDeturner Bloody Wheels 500 ml

Deturner Bloody Wheels 500 ml

Deturner Bloody Wheels je vysoko efektívny pH neutrálny odstraňovač železitých častíc (tzv. náletovej hrdze) určený nielen na pravidelné čistenie diskov kolies, ale vďaka pH neutrálnemu zloženiu je vhodný a bezpečný aj na čistenie lakovaných dielov karosérie, plastových dielov a pod.

vypredané
7,50 € bez DPH 9,- € s DPH
TipDeturner Interior Dressing 500 ml

Deturner Interior Dressing 500 ml

Deturner Interior Dressing je prostriedok na ošetrovanie plastových dielov interiéru vozidiel, vhodný na ošetrovanie plastových, vinylových, gumených alebo aj karbónových povrchov s miernymi čistiacimi schopnosťami bez obsahu organických rozpúšťadiel so zložením na báze prírodných zložiek.

Skladom
8,54 € bez DPH 10,25 € s DPH
TipDeturner Ceramic Detailer 500 ml

Deturner Ceramic Detailer 500 ml

Deturner Ceramic Detailer je produkt typu "quick detailer" s obsahom nanočastíc kremíka určený na rýchlu a jednoduchú aplikáciu na lakované diely karosérie ošetrené aplikáciou štandardných voskov alebo sealantov  (karnaubské, hybridné, s obsahom "keramiky") alebo ochrannými keramickými povlakmi.

Skladom
9,46 € bez DPH 11,35 € s DPH
TipDeturner Wet Coat 500 ml

Deturner Wet Coat 500 ml

Deturner Wet Coat je sealant (povlak) v spreji určený na rýchlu a jednoduchú aplikáciu "za mokra" ihneď po umývaní. Sealant je vhodný pre použitie na všetky externé diely karosérie t.j. lakované, plastové, gumené, ako aj na sklené povrchy.

Skladom
9,46 € bez DPH 11,35 € s DPH
TipDeturner Hybrid Spray Wax 500 ml

Deturner Hybrid Spray Wax 500 ml

Deturner Hybrid Spray Wax je hybridný vosk v spreji určený na rýchlu a jednoduchú aplikáciu na lakované diely karosérie. Vosk je založený na báze najkvalitnejšieho karnaubského vosku triedy T1 v kombinácii s technologicky vyspelou silikónovou emulziou.

Skladom
10,42 € bez DPH 12,50 € s DPH
TipDeturner Creamy Tire Dressing 500 ml

Deturner Creamy Tire Dressing 500 ml

Deturner Creamy Tire Dressing je unikátny prostriedok na ošetrovanie a impregnáciu povrchu pneumatík, ktorý môže byť aplikovaný aj na gumené alebo nelakované plastové diely exteriéru vozidiel. Receptúra prostriedku je založená na vodnej báze s obsahom nanočastíc kremíka SiObez obsahu organických rozpúšťadiel.

Skladom
10,42 € bez DPH 12,50 € s DPH
TipDeturner Solid Wax Carnauba & Quartz 50g

Deturner Solid Wax Carnauba & Quartz 50g

Deturner Solid Wax Carnauba & Quartz je tuhý hybridný vosk so zložením na báze prírodných voskov s vyšším obsahom karnaubského vosku s obohatením o nanočastice kremíka a syntetické zložky. Vosk je vhodný pre všetky typy a farebné odtiene lakov.

Skladom
11,25 € bez DPH 13,50 € s DPH
TipDeturner Shampoo Sprayer 500 ml

Deturner Shampoo Sprayer 500 ml

Deturner Shapoo Sprayer je revolučný typ autošampónu, ktorý sa dávkuje a mieša automaticky v napeňovači pripojenom k hadici, ako zdroja tečúcej vody.

Skladom
11,38 € bez DPH 13,65 € s DPH
Na stranu: produktov.